Zdravo a chutne na Varíme.sk

V súčasnej dobe sa pravé domáce varenie opäť vracia do módy, lepšie povedané dostáva sa opäť na oprávnené výslnie. Nie je sa čomu diviť. To čo ponúka väčšinový prúd reštauračných zariadení k jedlu je pre denné stravovanie, pre bežného človeka nedostupné, a navyše je tu ešte jeden faktor: nemožno nijak overiť kvalitu pripravovaného pokrmu (chuť často nemusí byť tým pravým ukazovateľom) a najmä druhy a kvalitu používaných surovín. O stánkoch typu fastfood snáď radšej rovno pomlčíme.

Oproti tomu domáce varenie prináša hneď niekoľko benefitov naraz: kvalitu surovín, riady a náradie, ako aj výber jedál a receptov volíte sami, a teda rozhodne kvalitne a tak, aby vám vyhovoval. Pri varení doma sa uplatňujú výrazne šetrnejšie spôsoby prípravy jedál, menej sa vypráža a viac varí alebo pečie. A navyše, v príjemnej atmosfére a v pohode.

Ak varíte radi a varíte dobre, nenechajte si svoje umenie pre seba. Pozývame vás na nový portál o varení: www.varime.sk, ktorý sa snaží združovať tie najlepšie a najkvalitnejšie recepty, typy a návody do kuchyne a prinášať, tak návštevníkom inšpiráciu a cenné rady pre ich kuchyňu. Príďte, prihláste sa a staňte sa autormi, o ktorých bude záujem, ktorých recepty obletia Slovensko a možno aj celý svet. Garantom portálu varíme.sk je pani Kamila Magálová, herečka, moderátorka a tiež vyhlásená kuchárka a gurmánka. Neváhajte a príďte, tešíme sa na vás.

Vychytávky od tescomy sú po ruke

Pre zdravé varenie sú nutnosťou nie len znalosti a dobrý recept, ale aj kvalitné náradie a riady. Už skoro dvadsať rokov pôsobí Tescoma na slovenskom trhu a najmä v posledných rokoch prináša zákazníkom radu výrobkov, ktoré svojou nečakanou funkciou a ojedinelým dizajnom splnia všetko, čo si od kuchynských pomocníkov môžeme priať: sú plne funkčné, vysoko kvalitné a v interiéri kuchyne alebo v jedálni spôsobia doslova revolúciu. Prinášame vám niekoľko tipov z bezmála dvoch tisíc výrobkov Tescoma. Celý sortiment, ako aj elegantnú možnosť nákupu nájdete na oficiálnom E-shope tescomy: e-shop.tescoma.sk. Prajeme príjemný nákup a spokojnosť s našimi výrobkami.